AKCJA „PRZEDSZKOLAK BEZPIECZNY NA DRODZE”

W dniu 01.10.2018r w naszym przedszkolu gościli przedstawiciele Komendy Policji w Toruniu. Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z zasadami ruchu drogowego oraz nauka bezpiecznego przechodzenia przez ulicę. Policjanci rozmawiali z dziećmi o zachowaniu bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych, bezpieczeństwie dzieci w domu oraz stosowaniu ograniczonego zaufania w kontaktach z osobami nieznajomymi. Po krótkiej pogadance na dzieci czekały kolejne niespodzianki, czyli pokaz tresury psa policyjnego oraz możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu. Dzięki takim spotkaniom, dzieci nabywają zaufania do policjantów, jako do osób, które można poprosić o pomoc.
Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji oraz zapoznania się z artykułem z tego spotkania pod adresem:

http://torun.wyborcza.pl/torun/5,48723,23994421.html?disableRedirects=true

oraz do obejrzenia zdjęć w galerii – poszczególne grupy.