ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ WYJĄTKOWY LATAWIEC”

Z przyjemnością informujemy, że ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój wyjątkowy latawiec”,  dla dzieci w wieku 5-6 lat, został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozwijanie aktywności twórczej, pomysłowości i wyobraźni, popularyzowanie zabawy z latawcem jako sposobu na spędzanie wolnego czasu oraz rozwój umiejętności plastycznych, technicznych i konstrukcyjnych. Po naradzie jury wybrało 3 najciekawsze prace.

Oto lista zwycięzców:

  • I miejsce Malwina Szczawińska lat 6, Przedszkola Nr 17 w Tychy

  • II miejsce  Adam Mazewski lat 5, Przedszkola z oddziałami integracyjnymi nr 39 w Rybniku

  • III miejsce Ada Dziadek lat 5, Przedszkole nr 4 w Nowym Targu

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Nagrody zwycięzcom przesłane zostaną pocztą.