OGÓLNOPOLSKI PROJEKT CZYTELNICZY

„CHOCHLIKOWE BAJECZKI Z PRZEDSZKOLNEJ PÓŁECZKI”

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny „Pluszowy Miś – mój serdeczny przyjaciel”.

Helenka Słupecka z grupy „Gumisie” zajęła III miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Pluszowy miś – mój serdeczny przyjaciel”. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Najpiękniejszy widok dla moich oczu”

Helenka Słupecka z grupy „Gumisie” otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Najpiękniejszy widok dla moich oczu”.

Konkurs plastyczny „Zaproszenie dla rodziców na przedstawienie Jasełkowe”

Ola Zawisza z grupy „Gumisie” zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Zaproszenie dla rodziców na przedstawienie Jasełkowe.

20170111_084548

Scan0002